KAMIUMI (jap. 神産み)

moment narodzin bogów; moment narodzin kami, potomków Izanami i Izanagiego.

KAMIUMIFeel safe

Witamy w KAMIUMI Company.

Naszym celem jest umożliwienie wszystkim ludziom korzystania z nowoczesnej technologii, popularyzacja rozwiązań technologicznych w codziennym życiu i upowszechnienie innowacyjnych produktów.

Nasze wartości

Uniwersalność stosowanych rozwiązań
Rozwój
Jakość produktu i usługi
Równowaga

Technologia daje niezmierzone możliwości, jednak często ludzie nie korzystają z jej osiągnięć, czy to z obawy przed nadmierną technologizacją życia, z niewiedzy lub po prostu z lęku przed nieznanym. W KAMIUMI Company wierzymy, iż technologii nie należy się obawiać, lecz wykorzystywać ją dla dobra i wygody ludzkości.

Naszym założeniem jest, technologia i jej produkty mają służyć ludziom, powinny być dla każdego dostępne i łatwe w obsłudze. Z tego też powodu prawie wszystkie oferowane przez nas urządzenia obsługiwane są za pomocą aplikacji na smartfona (aplikacje dostępne w wielu językach, z możliwością personalizacji dla B2B).

Naszą pierwszą grupą produktów, które wprowadzamy na rynek polski są lokalizatory GPS dla dzieci, seniorów, zwierząt oraz do pojazdów. Wkrótce nasza oferta rozszerzy się również o produkty z kategoriismart home“, tzn. „inteligentnego domu“ – produkty alarmowo-nadzorujące bezpieczeństwo w domu, zarządzane zdalnie poprzez aplikację oraz kompaktową nowoczesną elektronikę domową i mobilną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

Wyłącznym przedstawicielem KAMIUMI Company na Polskę jest S2 projekt Sp. z o. o.